12. april, 2014

Rok Damijan (Podravska regija)

Prelomni datum, ko sem popolnoma prestopil prag najplemenitejše nacionalne organizacije, ki predstavlja in zastopa vse […]
8. april, 2011

Rok Roblek (Gorenjska regija)

Mesto predsednika sem prevzel po dveh letih delovanja v glavnem odboru kot predstavnik Gorenjske regije […]
8. april, 2009
predsednik Rok Sedminek

Rok Sedminek (Celjska regija)

Moja pot na ZSPM se je začela leta 1998, ko sem prvič nastopil v glavnem […]
8. april, 2009
predsednica Urska Sencar Hocevar

Urška Senčar Hočevar (Ljubljana z Zasavjem)

Dve desetletji delovanja Zveze slovenske podeželske mladine je dokaz, da je med mladimi podeželani z […]
16. april, 2005
predsednik Alojz Stuhec

Alojz Štuhec (Pomurska regija)

Moje srečanje s podeželsko mladino sovpada z ustanovitvijo Društva podeželske mladine Sv. Jurij ob Ščavnici, […]
8. april, 2005
predsednik Matjaz Glavan

Matjaž Glavan (Dolenjska regija)

Leto in pol kot predsednik ZSPM je bilo polno preizkusov in izzivov. Nenehno je bilo […]
16. april, 2003
predsednik Martin Mavsar

Martin Mavsar (Posavska regija)

V letih od 2001 do 2003 smo z izvrstno ekipo v prav vseh organih krovne […]
16. april, 2001
predsednik Danijel Rihtaric

Danijel Rihtarič (Podravska regija)

Doma iz Ješence pri Račah sem svoj dveletni mandat nastopil 8. maja 1999 v Slovenskih […]
16. april, 1999
predsednik Bogomir Vnucec

Bogomir Vnučec (Gorenjska regija)

Še sedaj sem ponosen, da sem lahko vodil ZSPM. Bil sem edini kandidat po odstopu […]