Kontakt

 

ZVEZA SLOVENSKE PODEŽELSKE MLADINE

Celovška 43, 1000 Ljubljana, Slovenija.

+386 31 379 524

info@zspm.si

Davčna številka: 42146364
Matična številka: 5916364000
TRR: SI56 19100-0010172347 (odprt pri Deželni banki Slovenije)

Predsednik

Rok Damijan
rok.damijan@zspm.si

Generalna sekretarka

Slavica Gašparič
slavica.gasparic@zspm.si

Mednarodno sodelovanje,
izmenjave mladih kmetov, RYE

Anja Mager
anja.mager@zspm.si

Skupina za mlade kmete
in kmetijsko politiko, CEJA

Doris Letina
doris.letina@zspm.si

Regijski predstavniki

Primorska z Notranjsko

Miha Podobnik
miha.podobnik@zspm.si

Ljubljana z Zasavjem

Žiga Moneta
ziga.moneta@zspm.si

Celjska

Blaž Jelen
blaz.jelen@zspm.si

Posavska

Vesna Simeonov
vesna.simeonov@zspm.si

Koroška

Anja Mager
anja.mager@zspm.si

Podravska

Uroš Kovačec
uros.kovacec@zspm.si

Pomurska

Nastja Gregorec
nastja.gregorec@zspm.si

Dolenjska

Jan Mehak
jan.mehak@zspm.si

Bela krajina

Lana Fortuna
lana.fortuna@zspm.si

Gorenjska

Barbara Lombar
barbara.lombar@zspm.si

Ponosni, da smo s podeželja!