Vodstvo

 
 

VIZIJA PODEŽELSKE MLADINE

Skozi druženje in povezovanje nabiramo izkušnje, ideje in znanje za osebno rast ter razvoj in prepoznavnost podeželja s poudarkom na kmetijstvu. Enotno ustvarjamo boljše pogoje za življenje. Mladi s podeželja bomo z zdravo kmečko pametjo ohranjali tradicijo in stremeli k inovativnosti in napredku.


Spoznajte še več o nas

 

Glavni odbor

 
ZSPM-Kontakti-Anja-Mager

Anja Mager

Predsednica

anja.mager@zspm.si

Več o meni
 
ZSPM-Kontakti-Marko-Hlebec

Marko Hlebec

Regijski predstavnik za BELO KRAJINO

marko.hlebec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Klavdija-Bastl-Enci

Klavdija Bastl Enci

Regijska predstavnica za CELJE

klavdija.bastlenci@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Eva-Skube

Eva Skube

Regijska predstavnica za DOLENJSKO

eva.skube@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Janez-Rakovec

Janez Rakovec

Regijski predstavnik za GORENJSKO

janez.rakovec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Dominika-Klavz

Dominika Klavž

Regijska predstavnica za KOROŠKO

dominika.klavz@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Ziga-Moneta

Žiga Moneta

Regijski predstavnik za OSREDNJESLOVENSKO REGIJO

ziga.moneta@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Uros-Kovacec

Uroš Kovačec

Regijski predstavnik za PODRAVJE

uros.kovacec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Neznana-oseba

Žan Koroša

Regijski predstavnik za POMURJE

zan.korosa@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Vesna-Brajer

Vesna Brajer

Regijska predstavnica za POSAVJE

vesna.simeonov@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Eva-Mlakar

Eva Mlakar

Regijska predstavnica za PRIMORSKO Z NOTRANJSKO

eva.mlakar@zspm.si

Več o meni

Kolegij

ZSPM-Kontakti-Anja-Mager

Anja Mager

Predsednica

anja.mager@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Nastja-Gregorec

Nastja Gregorec

Generalna sekretarka

nastja.gregorec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Polona-Globocnik

Polona Globočnik

Vodja področja za mednarodno sodelovanje

polona.globocnik@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Doris-Letina

Doris Letina

Vodja področja za mlade kmete in kmetijsko politiko

doris.letina@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Urska-Skube

Urška Skube

Vodja področja za mladinsko delo in neformalno izobraževanje

urska.skube@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Anja-Fortuna

Anja Fortuna

Vodja področja za mladinske politike in razvoj podeželja

anja.fortuna@zspm.si

Več o meni

Nadzorni odbor

 
ZSPM-Kontakti-Rok-Damijan

Rok Damijan

Predsednik

rok.damijan@zspm.si

Več o meni
 
ZSPM-Kontakti-Ana-Kranjc

Ana Kranjc

Članica

ana.krajnc@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Barbara-Lombar

Barbara Lombar

Članica

barbara.lombar@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Gasper-Kuhar

Gašper Kuhar

Član

gasper.kuhar@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Simon-Cernel

Simon Černel

Član

simon.cernel@zspm.si

Več o meni

Disciplinska komisija

 
ZSPM-Kontakti-Rok-Sustaric

Rok Šuštarič

Predsednik

rok.sustaric@zspm.si

Več o meni
 
ZSPM-Kontakti-Dejan-Marhat

Dejan Marhat

Član

dejan.marhat@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Jan-Mehak

Jan Mehak

Član

jan.mehak@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Klemen-Mezeg

Klemen Mezeg

Član

klemen.mezeg@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Barbara-Belsak

Barbara Belšak

Članica

barbara.belsak@zspm.si

Več o meni