O nas

 

Glavni odbor

 
ZSPM-Kontakti-Anja-Mager

Anja Mager

Predsednica

anja.mager@zspm.si

Več o meni
 
ZSPM-Kontakti-Mateja-Kopar

Mateja Kopar

Podpredsednica

mateja.kopar@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Janez-Rakovec

Janez Rakovec

Podpredsednik

janez.rakovec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Klavdija-Bastl-Enci

Klavdija Bastl Enci

Regijska predstavnica za CELJE

klavdija.bastlenci@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Marko-Hlebec

Marko Hlebec

Regijski predstavnik za BELO KRAJINO

marko.hlebec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Katarina-Rojc

Katarina Rojc

Regijska predstavnica za DOLENJSKO

katarina.rojc@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Domen-Logar

Domen Logar

Regijski predstavnik za KOROŠKO

domen.logar@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Eva-Kutner

Eva Kutnar

Regijska predstavnica za OSREDNJESLOVENSKO REGIJO

eva.kutnar@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Janko-Golob

Janko Golob

Regijski predstavnik za PODRAVJE

janko.golob@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Marina-Nemec

Marina Nemec

Regijska predstavnica za POMURJE

marina.nemec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Mateja-Kopar

Mateja Kopar

Regijska predstavnica za POSAVJE

mateja.kopar@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Andreja-Grobisa

Andreja Grobiša

Regijska predstavnica za PRIMORSKO Z NOTRANJSKO

andreja.grobisa@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Janez-Rakovec

Janez Rakovec

Regijski predstavnik za GORENJSKO

janez.rakovec@zspm.si

Več o meni

Kolegij

ZSPM-Kontakti-Anja-Mager

Anja Mager

Predsednica

anja.mager@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Andreja-Grobisa

Andreja Grobiša

Generalna sekretarka

andreja.grobisa@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Mateja-Kopar

Mateja Kopar

Podpredsednica

mateja.kopar@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Janez-Rakovec

Janez Rakovec

Podpredsednik

janez.rakovec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Julija-Kordez

Julija Kordež

Vodja področja za mednarodno sodelovanje

julija.kordez@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Doris-Letina

Doris Letina

Vodja področja za mlade kmete in kmetijsko politiko

doris.letina@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Eva-Kotnik

Eva Kotnik

Vodja področja za mladinske politike in razvoj podeželja

eva.kotnik@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Urska-Skube

Urša Skube

Vodja področja za mladinsko delo in neformalno izobraževanje

ursa.skube@zspm.si

Več o meni

Nadzorni odbor

 
ZSPM-Kontakti-Eva-Mlakar

Eva Mlakar

Predsednica

eva.mlakar@zspm.si

Več o meni
 
ZSPM-Kontakti-Uros-Kovacec

Uroš Kovačec

Član

uros.kovacec@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Dominika-Klavz

Dominika Klavž

Članica

dominika.klavz@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Gasper-Kuhar

Gašper Kuhar

Član

gasper.kuhar@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Polona-Globocnik

Polona Globočnik

Članica

polona.globocnik@zspm.si

Več o meni

Disciplinska komisija

 
ZSPM-Kontakti-Rok-Sustaric

Rok Šuštarič

Predsednik

rok.sustaric@zspm.si

Več o meni
 
ZSPM-Kontakti-Zan-Korosa

Žan Koroša

Član

zan.korosa@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Vesna-Brajer

Vesna Brajer

Članica

vesna.brajer@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Blaz-Jelen

Blaž Jelen

Član

blaz.jelen@zspm.si

Več o meni
ZSPM-Kontakti-Miha-Stular

Miha Štular

Član

miha.stular@zspm.si

Več o meni